info@lakonak.com
+90(541)614 15 13
BU WEB SAYFASINDA YÜKSEK TEKNOLOJİ KULLANILMIŞTIR
Hakkımızda
Hakkımızda

  Nasıl Başladık?

  Uzun süredir böyle bir iş yapmayı düşünüyorduk aslında. Doğru takımın ve aramızda uyumlu bir sinerjinin oluşmasından sonra 02.11.2012 tarihinde Mersingünlükkiralikev.net olarak mersinin ilk  günlük daire kiralama sitesini kurarak hizmet vermeye başladık. İyi ki başlamışız.Çok kısa sürede gerek konuklarımız gerekse ev sahipleri  tarafından benimsenen  yoğun bir ilgiye maruz kaldık. Genişleyen yoğun hizmet kolları karşısında Mersinkonaklama.com ile hizmet kollarımızı villa, daire, yazlık, apart otel, pansiyon şeklinde genişleterek tüm tatil severlere hizmet vermeye başladık. Allaha şükürler olsunki çıktığımız bu yolda muvaffak olduk.

  Mersin Konaklama (lakonak.com) ekibi hizmetlerinde sizi dinler ve tatil beklentilerinize en uygun hizmeti vermeye çalışır. Şöyle ki:Bizlerle tatil yapan müşterilerimizi arar, görüş ve düşüncelerini dinleriz. Yaşanan sorunlara hızla müdahale eder, çözüme kavuşturmaya çalışırız. Eksikliklerimizi yeni deneyimlerle gidermeye çalışırız. Kalite, kalite, kalite… Kaliteli hizmet bizim için önemlidir. Satış aşamasında ve sonrasında en yüksek kalitede hizmet vermeye çalışırız, gülümseten bir tatil yapmanız bizim için çok önemlidir. Hele bir de tatil sonrasında ofisimize gelen telefonda, mutlu bir teşekkür almışsak inanın bizden keyiflisi olamaz. Güvenli Rezervasyon Sistemi dedik, ne iyi yapmışız! Güvenli Rezervasyon Sistemi ile rezervasyon işlemlerinizi dikkatle yapar, tatil bütçenizi güvene alır, ortalıkta dolaşan bir takım kötü niyetli kişilere ve olumsuz durumlara karşı sizi koruruz.

  Sadece bir ilan sitesi değiliz…

  Mersin Konaklama (Lakonak) ekibi  olarak sadece ev kiralayacağınız basit bir internet sitesinden daha fazlasıyız. Tüm operasyon süreçleriyle birebir ilgilenir, konuklarımızın yerine kendimizi koyarız. Tatili yapan biz olsaydık sorusu daima aklımızdadır. Kaliteli hizmet verirken işimizin temelinde daima güven bulunur. Güvenle kiralayın güvenle kalın.

   

  [xyz-cfm-form id=1]